Україна

У Києві знову збираються підняти тариф на воду

Влітку в Києві можуть переглянути тарифи на холодну воду і водовідведення: водопостачання може подорожчати на 19%, водовідведення – на 20%, інформує 1NEWS з посиланням на Вести.

У “Київводоканалі” пропонують збільшити тариф на водопостачання в багатоповерхових будинках  з існуючих 8,28 грн до 9,86 грн за куб. м, водовідведення – з 7,2 грн до 8,65 грн за куб. м.

Інформації про точний термін введення нових тарифів поки немає.

Начальник інформаційного управління “Київводоканалу” Вікторія Яковлєва в коментарі виданню повідомила, що очікувати підвищення тарифів можна в червні-липні цього року, але остаточні тарифи ще можуть бути переглянуті.

У “Київводоканалі” пояснили, що  перегляд тарифу викликаний зростанням вартості електроенергії, подорожчанням матеріалів для очищення води і стоків, а також підвищенням вартості оплати праці.

Нагадаємо, після отримання повноважень зі встановлення тарифів для населення, місцева влада підняла тарифи в середньому на 18,1%.

 

Останні новини

3 Comments

  1. А на что у нас и где хоть раз снизили тарифы? Петенька боится, что на новые Мальдивы не хватит? Инкогнито легитимное!

Back to top button