Україна

У Києві знесуть багатоповерховий будинок

Суд зобов'язав компанії "Глобал Строй-3", "Укрсоцбуд", "Київмонтажбуд" знести будинок в ЖК "Перспектива" по вулиці Теодора Драйзера, 40

Господарський суд Києва зобов’язав забудовників знести багатоквартирний будинок житлового комплексу “Перспектива” в Деснянському районі Києва як об’єкт самочинного будівництва.

Про це йдеться в рішенні суду від 11 червня, – повідомляє 1NEWS.

Суд зобов’язав компанії “Глобал Строй-3”, “Укрсоцбуд”, “Київмонтажбуд” знести будинок в ЖК “Перспектива” по вулиці Теодора Драйзера, 40.

Згаданим компаніям доручено знести об’єкт як самовільно збудований і привести земельну ділянку в початковий стан. Відзначимо, що у відповідача є право подати апеляцію.

Як випливає з матеріалів справи, на момент укладення договору інвестування земельна ділянка була надана для добудови об’єкта незавершеного будівництва загальноосвітнього навчального закладу.

У 2007 році ця ділянка площею 2,464 га була відведена міською владою під будівництво середньої загальноосвітньої школи.

У 2013 році прокуратура Деснянського району міста Києва звернулася до господарського суду Києва для того, щоб повернути цю ділянку землі громаді міста.

Господарський суд прийняв рішення не віддавати землю Київській міській раді, а передати її компанії “Глобал Строй-3” для подальшої добудови школи. З цією метою було укладено новий інвестиційний договір.

Однак компанія порушила умови договору і побудувала на ділянці житловий будинок.

Джерело: Економічна правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close