Україна

У Києві заборонять хостели в житлових будинках

Київська міська рада звернулася до Верховної Ради з проханням упорядкувати діяльність хостелів в Україні і розробити порядок контролю над їхньою діяльністю. Відповідне рішення Київради №175 / 3182 опубліковано в газеті «Хрещатик» 3 листопада, – повідомляє 1NEWS з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ситуація, що склалася на ринку послуг тимчасового проживання в Києві та інших населених пунктах України на сьогодні виглядає загрозливою. Останнім часом почастішали випадки використання житлових приміщень в якості об’єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що, безумовно, призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають в суміжних з хостелами приміщеннях «, – йдеться у зверненні.

Депутати Київради, зокрема, просять Раду визначити правовий статус хостелів і подібних об’єктів надання послуг тимчасового розміщення, розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення та функціонування на території населених пунктів і, таким чином, виключити або жорстко регламентувати розміщення хостелів в житлових будинках.

Крім того, депутати просять ввести механізм контролю над діяльністю хостелів, розробити дієву систему штрафів та інших санкцій за порушення зазначеного порядку.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close