Україна

У Києві відремонтують кінотеатри

Наразі триває капітальний ремонт кінотеатрів "Краків", "Старт" і "Промінь"

КП “Київкінофільм” проводить капітальний ремонт кінотеатрів “Краків”, “Старт” та “Промінь”, а у 2019 році розпочне капремонт кінотеатру “Братислава”.

 

Про це повідомили у КП “Київкінофільм”, – інформує 1NEWS.

“На сьогодні підготовлено проект капітального ремонту кінотеатру “Братислава”, який у 2019 році буде розпочато. Наразі триває капітальний ремонт кінотеатрів “Краків”, “Старт” і “Промінь”, – наголосили у підприємстві.

Зазначається, що на праві господарського відання у січні 2016 року закріплено майно (нежиле приміщення) кінотеатру “Ім. Гагаріна”.

“Проведена оцінка технічного стану будівлі і інженерно-геологічні вишукувальні роботи. Наразі УКБ “Житлоінвестбуд” проводить розробку проектно-кошторисної документації для майбутньої реконструкції кінотеатру”, – повідомили у “Київкінофільмі”.

Крім того, у 2016 році були закриті кінотеатри “Братислава” та “Загреб” у звꞌязку з аварійним станом будівель, а “Молодіжний” давно не функціонує через аварійному стані, відновлення функції кінотеатру недоцільне, додали у комунальному підприємстві.

Наразі на балансі КП «Київкінофільм» знаходиться 15 кінотеатрів, а саме: «Київська Русь», «Лейпциг», «Флоренція», «Дніпро» («Ленінград»), «Кіото»(«Росія»), «Загреб», «Братислава», «Ім.Т.Г.Шевченка», «Факел», «Промінь», «Старт», «Ліра» (Ім.Чапаєва), «Молодіжний», «Краків», «Ім. Гагаріна». Кінотеатр «Екран» знаходиться в стадії передачі на баланс КП «Київкінофільм».

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close