Україна

У Києві відкриють перший у світі хостел у вагонах метро

Передбачено проектом,  що на території хостелу буде мальовнича тераса, а вагони всередині обладнають сучасними меблями і технікою, зокрема кондиціонерами

На Подолі буде споруджено незвичайний хостел у двох вагонах метро.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на UATV.

Винахідник придбав два списаних вагони у Київського метрополітену торік, а тепер розпочав впровадження своєї незвичайної ідеї.

Нічого подібного у світі ще не було. “Немає прецедентів використання вагонів метро не за призначенням”, – наголосила представниця власника хостелу Олена Чопорко.

Утилізовані  вагони метро коштували власнику 546 тисяч гривень. Майже стільки ж було витрачено на доставку 28-метрових вагонів, кожен масою в 20 тонн, до історичного району Києва. Для розвантаження в локації використовували сучасний німецький кран, яких в Україні лише шість штук.

Майбутній хостел встановлено  на бетонні рейки, вагони ще не мають відповідного вигляду, але невдовзі зарубіжний дизайнер змінить їх до невпізнання. Деталі проекту не розкриваються.

Передбачено проектом,  що на території хостелу буде мальовнича тераса, а вагони всередині обладнають сучасними меблями і технікою, зокрема кондиціонерами.

Новини за змістом

загрузка...
Close