Україна

У Києві пройде масштабний інвестиційний форум

Масштабний інвестиційний форум Horasis International Meeting 2018, участь у якому візьме більш як 200 топ-інвесторів світу спільноти Horasis, відбудеться 14 – 15 жовтня у Києві, в Конгресно-виставковому центрі “Парковий”, інформує 1NEWS.

Про це повідомив співзасновник HorasisUA та голова GTP Global Transformation Platform Генрі Штеренберг.

“Уже підтвердили свою участь більш як 200 учасників, які представлять 28 країн. Найбільше, звісно, з Китаю. Другою у нашій ситуації є Америка. З мого досвіду, присутні будуть також ті, де відбувся Horasis раніше – це Іспанія, Індія та інші держави”, – сказав Штеренберг.

Як наголосив голова Horasis д-р Франк-Юрген Ріхтер, Китай вважає Україну ефективною платформою для інвестицій, тому вкладає кошти в найрізноманітніші сфери. “Ми бачимо можливість інвестування не тільки конкретно у Київ, а вздовж усього Чорного моря. Для Китаю цікава не тільки інфраструктура, будівництво доріг, а й сільське господарство, зокрема, зерно, соєві боби та інші продукти. У цій країні надзвичайно цікаві талановиті люди з дуже високим рівнем підготовки”, – додав він.

За словами Ріхтера, китайці надзвичайно зацікавлені у вкладанні коштів у трьох основних сферах: інфраструктура, ІТ та сільське господарство. “Ці питання будуть у ТОПі на нашому заході. Також ми обговорюватимемо перспективи створення штаб-квартири у Києві від Китаю. Доповню, що не тільки від Китаю, а й багатьох інших країн, але спочатку Китай хотів би створити свою штаб-квартиру”, – сказав голова Horasis.

Консультант Демократичного Управління ООН в Україні Маркус Бранд переконаний, що цей форум сприятиме подальшому розвитку міждержавних і ділових зв’язків, зростанню інвестиційної довіри та рейтингу України в усьому світі.

“Ми говоритимемо в неділю про інвестування у соціальну сферу, в інновації. Для нас дуже важливо також буде поговорити про чесність та прозорість у бізнес-секторі”, – додав він.

Директор департаменту стратегічного планування та координації донорської допомоги секретаріату Кабінету міністрів України Сергій Ніжинський наголосив, що Україна вперше буде представлена у Horasis, і це добрий знак. “Перше представлення України у цьому маркеті свідчить про те, що ринок не тільки Європи, але й Азії вже остаточно вирішив заходити сюди. Україна зараз переживає колосальний економічний бум, колосальну зацікавленість у багатьох проектах”, – наголосив він.

Horasis – це спільнота глобального та стратегічного “бачення”. Її основна мета – “реалізація сталого майбутнього” за рахунок нових платформ співпраці та обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються. Аналітичний центр організовує бізнес-форуми для розв’язання найважливіших проблем, з якими стикаються сучасні корпорації.

 

 

 

Back to top button