Україна

У Києві проходять зйомки трилеру з Жаном Рено

Знімальна група майбутнього французько-українського трилера «Останній крок» переїхала до столиці, інформує 1NEWS з посиланням на ТРК “Київ”.

Прем’єра має відбутися наступного року. Серед атмосферних локацій фільму будуть і київські вулиці. Ще минулого місяця стрічку активно знімали в Карпатах.

Французькі виконавці зізналися, що їм було досить складно через холодну українську зиму. Та попри це, – зазначив виконавець головної ролі Жан Рено, – їх зігрівала спека робочої атмосфери.

Світова зірка грає роль кілера у відставці.

До речі, фільм «Останній крок» не стане заключним у творчому шляху Жана Рено. Ці чутки 22 березня спростував сам актор.

Поділився враженням актор і від природи України. «Я відчув, які українці гарячі в роботі. На це було дуже приємно дивитися. Я сподіваюся, що по завершенню цього проекту, я ще обов’язково повернуся до України зніматися в якихось інших проектах. Я вражений красою України і тим, наскільки тут відкриті люди», – розповів Жан Рено, додає ТСН.

«Це було справжнім шоком поїхати до Карпат, тому що карпатські гори дуже гарні. Я пам’ятаю, там було холодно. Неймовірні види, магічний ліс навпроти. Я відчував ніжність від українців, вони були дуже теплими з нами, вони були дуже добрими. Я був дійсно щасливим», – поділився емоціями легендарний актор.

На прес-конференції, яку Жан Рено провів 22 березня у Києві, актор розповів також і про свою родину. «На щастя, ніхто (з дітей не пішов в актори – ред.). Мій дядько був оперним співаком, тож моя сестра має голос, та мій старший син – він фантастичний співак. Одна донька працює у кіно, проте у іншій сфері. Я щасливий. Я не штовхав своїх дітей у цей бізнес, тому що це дуже важкий бізнес. І бізнес може бути доволі жорстоким з людьми», – пояснив Жан Рено.

25 лютого повідомлялось, що всесвітньо відомий французький актор Жан Рено приїхав на зйомки до Карпат.

Нагадаємо, в Україні у виробництві наразі за підтримки Державного агентства з питань кіно перебувають понад 50 повнометражних фільмів.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close