Україна

У Києві почали діяти нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті

У Києві від суботи, 14 липня, діють нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті. Це передбачено розпорядженням КМДА від 5 липня 2018 року, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Підвищення ціни за проїзд торкнеться метрополітену, тролейбусів, трамваїв, комунальних автобусів, фунікулера та міської електрички. Відтепер новий тариф складає 8 грн за одну поїздку.

Пасажири, які регулярно користуються громадським транспортом, платитимуть менше. Так, одна поїздка в метрополітені коштуватиме від 6 грн 50 коп. в разі поповнення безконтактної картки на 50 поїздок. Крім того, у столичній підземці замінять жетони – сині на зелені, коштуватимуть вони 8 грн за штуку.

Термін дії безконтактної картки в метро збільшується до року (раніше – 6 місяців) і обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.

Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць. Заставну вартість пластикової безконтактної картки встановлено в розмірі 15 грн. Вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін якої минув, не повертається.

Крім цього, пасажири, які користуються місячними проїзними квитками платитимуть за 1 поїздку від 6 грн 14 коп. (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6 грн 50 коп. (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту). При цьому в місячних проїзних квитках на наземні види транспорту і міську електричку кількість поїздок буде необмеженою.

Встановлено таку вартість проїзних квитків:

– наземний транспорт (без обмеження кількості поїздок) – 390 грн;

– метрополітен (без обмеження кількості поїздок) – 610 грн;

– два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн;

– два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Back to top button