Україна

У Кабміні озвучили терміни вступу України до ЄС

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Відкриття переговорних процедур щодо членства України в Євросоюзі очікується на початку наступного року.

 
Очікуваний термін вступу України до Європейського Союзу – 2029 рік. Про це заявила генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Наталія Форсюк в ефірі телемарафону у четвер, 23 червня.
 
“Раніше – малоймовірно через ту величезну кількість законодавства, яке потрібно прийняти та імплементувати. Ми повинні жити за європейськими законами”, – сказала вона.
 
При цьому Форсюк уточнила, що відкриття переговорних процедур щодо членства України в ЄС очікується на початку наступного року.
 
Тим часом, додала гендиректор, набуття Україною статусу кандидата в члени Євросоюзу юридично закріплює європейську перспективу та відкриває доступ до структурних фондів.
 
“Доступ до коштів цих фондів мають лише країни-кандидати у члени ЄС, гроші надаються на пільгових умовах, практично безкоштовно… Статус кандидата посилить позицію України у мирних переговорах”, – наголосила Форсюк.
 
Нагадаємо, напередодні Єврорада вирішила надати Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. Це було найшвидше подібне рішення в історії ЄС.
 
Кулеба назвав переломний момент на шляху України у кандидати ЄС
 
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button