Україна

У Харкові побили до смерті відомого режисера

Леонід Садовський 30 років працював в університеті ім. Котляревського, створив понад 40 вистав у театрах України - від Харкова до Одеси

Відомий режисер Леонід Садовський 71-річний завідувач кафедри одного з харківських вишів під час нападу невідомого отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких 16 листопада помер у лікарні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Інформація про потерпілого надійшла до Московського відділу поліції 14 листопада о 18:10 від лікаря швидкої допомоги. Попередньо встановлено, що чоловік отримав декілька ударів по голові, коли повертався додому через пустир. Зловмисник напав на нього ззаду і завдав невстановленим предметом травми, від чого потерпілий втратив свідомість. Отямившись, чоловік прийшов додому і розповів про подію дружині, яка викликала бригаду медичної допомоги. Чоловік був госпіталізований до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, де 16 листопада помер.

На даний час поліція здійснює оперативно-слідчі дії, спрямовані на встановлення особи правопорушника та його затримання.

Як розповіли в Харківському Будинку актора імені Леся Сердюка, Леонід Садовський був талановитим режисером театру та кіно: “Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри театральної майстерності Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського, він багато часу приділяв молодим акторам, створивши для них особисту творчу майстерню. Колеги та студенти згадуватимуть його як талановиту людину з щирим серцем”.

Садовський свого часу здобув освіту в Донецькому інституті мистецтв, потім 30 років працював в університеті ім. Котляревського, створив понад 40 вистав у театрах України – від Харкова до Одеси. Його режисерські роботи відомі в театрах України та за її межами. Він також працював у кіно та на телебаченні.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button