Україна

У Харківській області суд оштрафував безробітного на 17 000 гривень за відсутність маски

Це фактично перший випадок, коли суд на Харківщині наклав адміністративне стягнення

Харківський районний суд Харківської області оштрафував жителя району на 17 тис. грн за перебування у парку без маски.

Про це стало відомо з постанови суду, опублікованої в Єдиному реєстрі судових рішень, – повідомляє 1NEWS.

«10 квітня 2020 року ОСОБА_1 , перебував в стані алкогольного сп`яніння та без захисної маски в парку селища Пісочин, відмовився від підпису протоколів про адміністративне правопорушення. … ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17000 (сімнадцять тисяч) гривень 00 копійок», – йдеться у тексті постанови.

З документа також відомо, що громадянин, якого притягли до адміністративної відповідальності, не працевлаштований, має двох неповнолітніх дітей. Також чоловік «вину у вчиненні адміністративного правопорушення, визнав», тому суд наклав мінімальний штраф – 17 тис. грн.

Строк апеляційного оскарження ще не сплинув.

Це фактично перший випадок, коли суд на Харківщині наклав адміністративне стягнення. За даними з ЄРДР, більшість протоколів за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей) повертаються до поліції «на доопрацювання», «усунення недоліків» або ж закриваються за відсутністю складу правопорушення чи незначимістю порушення.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close