Україна

У Гідропарку знесуть незаконні будівлі та відновлять атракціони

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає 1NEWS.

Гідропарк перетворять на сучасний великий простір для спорту та розваг. Насамперед, перевірять чи є дозволи у споруд, «нелегалів» знесуть, а захоплену землю повернуть місту.

Міська влада попереджала тих, хто займався самозахопленням території Гідропарку, про те, що вирішувати питання будемо в рамках закону, і тепер прийшов час дій. Ми наведемо лад у Гідропарку і приберемо звідти все сміття, щоб знов зробити це місце улюбленим для сімейного відпочинку, пообіцяв Валентин Мондриївський.

За його словами, тільки за минулі два місяці під час масштабних прибирань території вивезли десятки тонн сміття та висадили понад 100 дерев.

Валентин Мондриївський наголосив, що, насамперед, парк треба зробити безпечним. Тому відповідні органи перевірять всі діючі заклади громадського харчування та розваг на дотримання правил пожежної безпеки й інших норм.

Крім того, у Гідропарку планують відновити парк атракціонів, спортивні майданчики, фонтани, встановити оглядове колесо, побудувати скейт-парк та велодоріжки.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button