Україна

У форматі QUINT відбулися переговори Україна – НАТО

Реалізація практичних заходів в рамках взаємодії України з НАТО у форматі Партнерства розширених можливостей додадуть додатковий імпульс у відносинах з Північноатлантичним Альянсом, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

На цьому акцентував увагу міністр оборони України Андрій Таран під час засідання у форматі QUINT, в якому взяли участь керівники оборонних відомств Канади, США, Литви, Польщі та Великобританії.

“Міністр оборони України ознайомив керівників оборонних відомств держав-партнерів зі змінами в області безпеки обстановки на Сході України і в Азово-Чорноморському регіоні, з поточним станом імплементації оборонної реформи, а також окреслив основні пріоритети діяльності Міністерства оборони України та розвитку Збройних сил України”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Таран поінформував своїх колег про ключові пріоритети національних інтересів в області безпеки і оборони на шляху євроатлантичної інтеграції. У тому числі в контексті реалізації практичних заходів в рамках взаємодії України з НАТО у форматі Партнерства розширених можливостей, які додадуть додатковий імпульс у відносинах з Північноатлантичним Альянсом.

В ході дискусії її учасники обговорили нові форми і методи більш ефективного використання людських, матеріальних і фінансових ресурсів для забезпечення європейської і євроатлантичної інтеграції України та зміцнення обороноздатності нашої держави.

Андрій Таран також подякував за постійну підтримку партнерів і акцентував увагу на важливості розширення співпраці в багатосторонньому і двосторонньому форматах.

Керівники оборонних відомств Великобританії, Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща та США запевнили українську сторону у всебічній підтримці, в тому числі суверенітету і територіальної цілісності в міжнародно визнаних кордонах і реформуванні сектора безпеки і оборони.

Засідання QUINT підтвердило те, що сторони налаштовані на подальшу співпрацю в зазначеному форматі.

Участь в засіданні взяли: Державний секретар з питань оборони Великобританії Бен Уоллес, Міністр національної оборони Канади Хардж Сінгх Сейджжан, Міністр охорони краю Литовської Республіки Арвідас Анушаускас, Міністр національної оборони Республіки Польща Маріуш Блащак і Міністр оборони США Ллойд Остін.

Захід був організований та проведений за сприяння Великобританії.

 

 

 

Останні новини

Back to top button