Україна

У двох медичних центрах Києва з’явиться нове діагностичне обладнання

Два нових томографи мають поставити до кінця року в Київський онкологічний центр та Київський міський діагностичний центр. Про це у коментарі УНН повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я КМДА Сергій Птуха, інформує 1NEWS.

«В цьому році ми закупили два дороговартісні діагностичні апарати – це комп’ютерний томограф і магнітно-резонансний томограф. Апарати були закуплені за попередньою заявкою Київського онкологічного центру і Київського міського консультативного діагностичного центру. Договори були підписані на минулому тижні, і, згідно з договором, апарати мають поставити до кінця року», — повідомив С.Птуха.

Обидва томографи закуплено у компанії ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШНЗ Україна, яка виступає партнером таких всесвітньовідомих виробників медобладнання, як GE Healthcare (США), Varian Medical Systems (США), Famed (Польща), Givas (Італія), Proma Reha (Чехія).

Зазначимо, що томографи використовуються у медицині для ранньої діагностики різноманітних захворювань. Комп’ютерна і магнітно-резонансна томографії допомагають медиками визначати стан внутрішніх органів людей, зокрема кісток і тканин.

За словами С.Птуха, минулого року КМДА вдалося закупити шість одиниць подібного обладнання.

«Це два комп’ютерні томографи і чотири магнітно-резонансних томографів. В цьому році процедури ще тривають», — додав він.

Закупівлі відбуваються у системі Prozorro. І, як зауважив С.Птуха, процедури закупівель для столичних лікарень суттєво покращилися завдяки цій системі. Лише на закупівлі останніх двох томографів КМДА вдалося зекономити значну суму.

«Система Prozorro — це дуже позитивний досвід щодо результатів закупок не лише обладнання, а й медикаментів. Можу відмітити, що є суттєві зрушення у ліквідації будь-яких корупційних діянь і зговорів між учасниками торгів. Окрім того, є реальні результати економії бюджетних коштів на закупівлі медичного обладнання», — додав він.

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira

Вас може зацікавити

Close
Close