Україна

У Донецьку область повертається більше людей, ніж евакуюється – ОВА


У Донецьку область повертається більше людей, ніж евакуюється - ОВА

На теперішній час на території Донецької області залишаються близько 524 тисяч осіб і евакуація триває.

За останні два місяці у Донецьку область повернулося з евакуації на 2 тисячі більше жителів, аніж евакуювалося за той же час. Про це сказав начальник відділу оперативно-чергової служби, зв’язку, оповіщення та інформування населення департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, повідомив напередодні Укрінформ.

“Із 26 лютого (2022 року – ред.) та по теперішній час, з території області евакуювали близько 1 млн 357 тис осіб. З них 163 520 дітей та близько 42 650 осіб з інвалідністю. За цей час також повернулися близько 223 тисяч осіб. І ця тенденція за останній час зберігається до росту. За останні два місяці десь на 2 тисячі більше повернулося, аніж евакуювалося”, – розповів чиновник.

Петлін уточнив, що на теперішній час загалом на території області залишаються близько 524 тисяч осіб і евакуація триває.

“Відправляють щоденно евакопоїздом з міста Покровськ на Львівський напрямок і також кожні вісім днів до міста Бердичів Житомирської області, де займаються і прийомом, і розміщенням, і видачею допомоги. Виплачується разова грошова допомога та щомісячна на проживання”, – нагадав він.

Нагадаємо, у Харківській області розширили зону обов’язкової евакуації сімей з дітьми. Мова йде про Кіндрашівську та Курилівську громади Куп’янського району.

Наєв закликав евакуюватися жителів прикордонних регіонів на півночі

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button