Україна

У ДФС заявили, що через комунальні підприємства Києва розікрали майже 160 мільйонів гривень

ДФС розслідує 9 кримінальних проваджень, пов'язаних з посяганням на кошти міського бюджету Києва, оголошені підозри чотирьом службовцям з компаній-субпідрядників комунальних підприємств

Державна фіскальна служба попередньо встановила, що через комунальні підприємства Києва у міста вкрали 158,6 мільйона гривень.

Про це заявив глава ДФС Вадим Мельник на прес-брифінгу, – інформує 1NEWS.

“Суми збитків, які попередньо встановлено слідством і заподіяні бюджету Києва через розкрадання коштів і несплату податків, такі: … справи, де фігурує “Київський метрополітен” – майже 9 млн грн, “Київміськсвітло” – близько 12 млн грн, “Київзеленбуд” – 40 млн грн, “Київавтошляхміст” – 30 млн грн, Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва – 9 млн грн, “Київпастранс” – 40 млн грн, “Київавтодор” – 18,6 млн грн”, – заявив керівник ДФС.

За словами Мельника, його служба розслідує 9 кримінальних проваджень, пов’язаних з посяганням на кошти міського бюджету Києва, оголошені підозри чотирьом службовцям з компаній-субпідрядників комунальних підприємств.

Він зазначив, що зазначені справи розслідуються за фактами ухилення від сплати податків, зловживання службовим становищем, розкрадання держмайна і коштів, проте всі претензії стосуються виключно компаній-субпідрядників.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Back to top button