Україна

У Чернігові з 15 січня підвищують тарифи на проїзд в електротранспорті

Необхідність підняття тарифу на проїзд у тролейбусах пояснили збитковістю ціни у 3 грн

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення встановити “Базовий тариф” на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом для комунального підприємства “Чернігівське тролейбусне управління” міської ради. Отже, з 15 січня 2019 року вартість за одну поїздку становитиме 5 грн.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Базовий тариф, пише прес-служба, застосовуватиметься при розрахунках готівкою, безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC. При використанні електронного квитка вартість знижуватиметься до 3,95 грн.

Школярі, за наявності учнівського квитка, до 31 січня 2019 року їздитимуть іще по 2 грн, однак пізніше для цього їм доведеться теж купувати електронний квиток.

Пояснюючи важливість переводу пасажирів на електронні квитки, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко зазначив, що це потрібно для обчислення пасажиропотоку і визначення точної кількості пільговиків.

“Якщо ми простимулюємо людей перейти на електронний розрахунок картками, то бачитимемо повністю трафік: хто, де і як часто користується тролейбусами. Тоді зможемо коригувати маршрутний графік та кількість техніки. І взагалі розуміти вартість послуг, які надає ЧТУ”, – сказав він.

Необхідність підняття тарифу на проїзд у тролейбусах у міській раді пояснили збитковістю ціни у 3 грн через постійне збільшення розміру мінімальної зарплати, подорожчання електроенергії, матеріалів та запчастин для ремонту техніки.

Як повідомлялося, днями міськрада дозволила перевізникам підняти вартість проїзду у маршрутках та автобусах з 5 до 6 грн.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close