Україна

У Бучі російські окупанти вбили проросійського політика

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Бучі російські окупанти вбили проросійського політика

Фото: Соцсети

У Бучі російські окупанти вбили колишнього народного депутата Олександра Ржавського

Незадовго до повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну Олександр Ржавський заперечував можливість звірств російських військ у разі окупації території України.

У Бучі Київської області російські окупанти вбили колишнього народного депутата Олександра Ржавського, який не приховував своїх проросійських поглядів і неодноразово заявляв про гуманність росіян. Про це повідомив прес-секретар Одеської ОВА Сергій Братчук.

Ржавський був народним депутатом ІІІ скликання, а з квітня 2018 року очолював політичну партію Всеукраїнське політичне об’єднання Єдина Родина. Незадовго до повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну Ржавський заперечував можливість звірств російських військ у разі окупації території України.

“Чому РФ не діяла як фашисти в анексованому Криму? Чи вони хочуть спочатку захопити всю Україну повністю, а вже потім відправляти всіх до таборів? Чому з окупованого Криму поїхала незначна кількість людей?” – писав Ржавський.

Він додавав, що “я – українець і в будь-якому разі залишаюся у своїй країні, тут моя земля, моя сім’я, поховані мої предки. А якщо мене окупанти утискатимуть, боротимуся з ними”.

Сім’я Ржавського опублікувала на сторінці загиблого своє повідомлення.

Олександра Ржавського вбили у Бучі 27 березня. Йому нещодавно виповнилося 63 роки, він уродженець Краматорська, у 1999 та 2004 році балотувався у президенти.

Нагадаємо, під час окупації міста Буча військові РФ, порушуючи норми міжнародного гуманітарного права, вбили мирних жителів і з метою приховування злочину підпалили їхні тіла. Зазначається, що на тілах загиблих є сліди насильницької смерті та тортур.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button