Україна

У «Батьківщині» спростували інформацію щодо бізнесу Тимошенко

У зв’язку з черговими брудними інсинуаціями у пресі партія «Батьківщина» заявляє: лідер політичної сили Юлія Тимошенко та члени її сім’ї ніколи не мали стосунку до ломбардів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу партії.

«Ми вкотре спостерігаємо навмисну спробу кинути тінь на репутацію лідера «Батьківщини» та дискредитувати перед людьми впливового опозиційного політика. Аби довести, що поширена в деяких ЗМІ інформація – це абсолютна брехня, ми будемо подавати відповідні позови до суду», — йдеться в заяві.

Також в політсилі заявили, що мета «брудних замовних матеріалів» проти Тимошенко — «очорнити» її репутацію.

«Просимо не звертати уваги на брудні замовні матеріали проти Юлії Тимошенко, мета яких – лише очорнити лідера «Батьківщини»Звертаємо увагу на те, що в Україні спостерігається безпрецедентна боротьба з опозиційними політиками, які незгодні з позицією нинішньої влади. Використання брудних інформаційних технологій та поширення неправдивої інформації є зайвим тому підтвердженням. Ще раз наголошуємо: ні Юлія Тимошенко, ні члени її родини ніколи не володіли жодними ломбардами», — підкреслили в партії

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close