Україна

У багатьох столичних маршрутках їздити небезпечно – КМДА

За три дні у Києві перевірили понад 40 “маршруточних” перевізників – і порушення знайшли майже у всіх, інформує 1NEWS з посиланням на КИЇВ ТБ.

За один день у Києві працюють чотири групи інспекторів на чотирьох локаціях. Кожна група може оглянути до двадцяти маршруток за зміну. А таких у столиці – 1700.

Пасажири зізнаються: через побоювання щодо несумлінності водіїв подекуди навіть не наважуються сідати до маршруток. Тож перевіркам зраділи.

Як виявилося, порушення стосуються не лише документації, а й технічного стану транспорту, який щодня перевозить людей.

Однак, хоча порушень зафіксували чимало, змінити щось складно – через дію мораторію на перевірку баз перевізників, кажуть у комунальній службі перевезень.

«Мораторій вже працює четвертий рік, і «Трансбезпека», і нацполіція не може заїхати на базу до перевізників і перевірити, як вони роблять випуск машин, як і за що механік відповідає, і чому він випускає дані машини на лінію», – зазначив у коментарі телеканалу «Київ» начальник Комунальної служби перевезень Сергій Савтир.

Нагадаємо, столична влада планує провести конкурси на перевізників для 45 маршрутів Києва до червня і обіцяє, що вже влітку на дороги вийдуть сучасні маршрутки з обладнанням для е-квитка.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close