Україна

У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

28 січня 2020 року заплановано проведення Ради асоціації - перша зустріч в Брюсселі на рівні новопризначених прем'єр-міністра, уряду і глави Єврокомісії

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що в 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Другим важливим завданням є оновлення Угоди про асоціацію, яке повинно відбутися в 2021 році. Ми зараз уважно вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити його максимально ефективним, зручним і успішним для обох сторін”, – сказав Гончарук під час спільного прес-брифінгу з головою комітету Європарламенту із закордонних справ Девідом Макалістером.

За його словами, український уряд зробить все від нього залежне, щоб наступний рік був максимально амбітним, максимально успішним для України на погляд європейської інтеграції.

“Зокрема, нас, звичайно, цікавить так званий промисловий безвіз – ACAA agreement – домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейським колегами”, – зазначив глава уряду.

Також Гончарук анонсував, що на 28 січня наступного року заплановано проведення Ради асоціації – перша зустріч в Брюсселі на рівні новопризначених прем’єр-міністра, уряду і глави Єврокомісії.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close