Україна

У 10 областях України призначено нових керівників регіональних підрозділів Державної фіскальної служби

Йдеться про керівників ДФС у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Донецькій, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській та Харківській областях

Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник змінив керівників регіональних підрозділів у 10 областях.

Про це повідомляє 1NEWS.

«Сьогодні я оголосив наказ про призначення в.о. керівників регіональних підрозділів в 10 областях: Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Донецькій, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській», – повідомив Мельник.

Він зазначив, що, очоливши ДФС України, «чітко сформулював пріоритети нашої з командою роботи».

«По-перше, це ефективна боротьба з тіньовою економікою. Системна, скоординована, аналітично обґрунтована. По-друге, це забезпечення фінансової безпеки країни, яка є основою добробуту громадян та прогресивного розвитку України. Ще у грудні я говорив: кадрові зміни необхідні, оскільки вони є одним з щаблів на шляху до розв’язання проблемних питань в службі. Ми будуємо нову систему, але не огульно знищуючи весь попередній досвід та компетенції, а шляхом формування нової етики інституції, яка буде побудована на порядку та прозорості», – заявив Мельник.

Він зазначив, що зараз економіка України недоотримує сотні мільярдів через корупцію та економічні злочини. Тому основні напрямки роботи для нових керівників: викорінити існування незаконних каналів реалізації підакцизних товарів та ліквідувати діяльність податкових “схем”.

Як повідомлялося, Кабмін призначив Мельника головою ДФС в грудні 2020 року. Раніше, у 2014-2016 роках, він працював начальником Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

Джерело: Facebook

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button