Україна

Туристи на Херсонщині зможуть відвідати унікальний маршрут “Соляна дорога”

Херсонська область до відкриття сезону пропонує туристам новий унікальний маршрут “Соляна дорога”. Про це повідомив у Facebook голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Тавричанська, Асканійська та Присиваська об’єднані територіальні громади, а також міста Берислав, Каховка й Нова Каховка з відкриттям туристичного сезону розпочнуть спільно реалізовувати туристично-інвестиційний проект “Соляна дорога”, – написав Гордєєв.

За його словами, проект об’єднує 15 населених пунктів, 36 туристичних локацій та 15 інвестиційних пропозицій. Починатиметься маршрут у Бериславському районі, проходитиме через острів Козацький, Нову Каховку, Каховку, три об’єднані громади та прямуватиме до морів.

Гордєєв переконаний, що створення такого маршруту, який пролягатиме від центральної частини Херсонської області до узбережжя, допоможе збільшити кількість туристів у регіоні.

“До реалізації проекту залучені експерти з США, Німеччини, які вже мають такий досвід”, – додав Гордєєв.
Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині напередодні відкриття туристичного сезону бізнесу пропонують 55 туристичних продуктів.

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Херсонщина, як і Південна Україна в цілому, значно недооцінена в плані туристичного потенціалу.

Back to top button
Close
Close