Україна

Турчинов очолить штаб партії Порошенка

На переконання екссекретаря РНБО, нині як ніколи необхідні єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи

Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов очолить штаб політичної партії “Європейська солідарність”.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила “Європейська солідарність”, – написав Турчинов.

Він зазначив, що той час, коли не працює в парламенті або на державних посадах, використовує, щоб займатися наукою, писати книжки, досліджувати біблійні тексти, проповідувати в церкві.

“Я намагаюся уникати публічності, яка вносить дискомфорт у життя нормальної людини. Але мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи”, – підкреслив колишній посадовець.

На переконання Турчинова, нині як ніколи необхідні єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи.

“Прийшов час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися, щоб подолавши всі кризи і негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави”, – написав колишній секретар РНБО.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close