Україна

Циклон принесе в Україну сильні снігопади

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко, передає 1news.

Завтра, 28-го грудня, у центральних областях очікуються дуже складні погодні умови – сильний сніг, хуртовини, снігові замети.

В Україну у вівторок увірветься південний циклон. Також негода торкнеться західних областей (окрім Закарпаття, Волині та Рівненщини), Сходу України та Півдня.

У південній частині, де очікується висока температура повітря, буде мокрий сніг та дощ.

«Відповідно, на дорогах водіям буде непереливки – тому, якщо ніяк не можна відкласти завтрашні поїздки цими регіонами, будьте дуже уважними і перевірте машину на наявність всіх необхідних речей, які можуть знадобитися при нестандартній ситуації», – застерегла Наталка Діденко.

У північних областях сніг ймовірний, але чи дістане туди циклон – невідомо.

На дорогах залишається ожеледиця, попереджає синоптик.

Також, за інформацією Діденко, морози в Україні домінуватимуть, лише на Півдні очікується плюсова температура повітря.

«У Києві завтра – хмарна погода, є ймовірність снігу, проте не сильного і без хуртовин. Циклон вкупі із бурхливою катавасією піде південніше столиці. Морози поки втримуються, вночі в Києві -8-10, вдень близько -5 градусів», – ідеться у повідомленні.

Що ж до прогнозу на Новий Рік, то Наталка Діденко радить «підготувати святкові парасольки». 31 грудня – 1 січня очікується відлига і висока, з «плюсами», температура повітря, часом дощ та мокрий сніг.

 

 

 

 

Back to top button