Україна

ЦВК офіційно визнала Вірастюка переможцем на виборах

Голова ЦВК Олег Діденко зазначив, що наразі всі судові справи щодо виборів на окрузі завершені, а відповідно можна перейти до встановлення результатів

Центральна виборча комісія офіційно визнала кандидата від партії “Слуга народу” Василя Вірастюка переможцем на виборах народного депутата на 87 окрузі.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні, – інформує 1NEWS.

Голова ЦВК Олег Діденко зазначив, що наразі всі судові справи щодо виборів на окрузі завершені, а відповідно можна перейти до встановлення результатів.

До ЦВК від Окружної виборчої комісії надійшов уточнений протокол про підсумки голосування. Згідно з ним, Вірастюк отримав 15 536 голосів виборців.

Комісія також отримала звернення від виборців з трьох дільниць округу та від представника кандидата від партії “За майбутнє” Олександра Шевченка щодо дій ОВК. За даними протоколу, Шевченко отримав 15 114 голосів, а кандидат від ВО “Свобода” Руслан Кошулинський – 14 311 голосів.

Водночас в ЦВК зазначили, що рішення судів вже набрали законної сили, а саме в них оскаржувались дії Окружної виборчої комісії.

Джерело: Українська правда

Back to top button