Україна

Цьогоріч прибуток ПриватБанку перевищив 21 млрд гривень

За січень-вересень 2021 року прибуток ПриватБанку становив 21,2 млрд грн, що на 0,1 млрд грн менше порівняно з аналогічним періодом минулого року, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“ПриватБанк отримав за підсумками 9 місяців 2021 року прибуток 21,2 млрд грн, що майже дорівнює розміру прибутку за аналогічний період минулого року (21,3 млрд грн)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пожвавлення ділової активності в Україні та виважена політика ризик менеджменту обумовили зростання кредитного портфеля ПриватБанку на 19%. При цьому обсяги розміщених у банку коштів клієнтів залишаються стабільними, навіть в умовах значного зниження ставок по депозитах на ринку.

Як повідомила пресслужба банку, з початку року ПриватБанк нарощує операційну ефективність – бізнес результат до вирахування резервів зріс на 9 млрд грн порівняно з минулорічним як за рахунок розвитку бізнесу, так і контролю за витратами.

Разом з тим, макрофактори, що зумовлюють коливання вартості портфелю державних цінних паперів, в 2021 році мають негативний вплив на результат ПриватБанку та зменшують його прибуток майже на -6,7 млрд грн.

 

 

 

 

 

 

Back to top button