Україна

Цього тижня киян турбуватимуть сильні дощі з грозами

Погода в Києві на поточному тижні буде хмарною. Синоптики попереджають про залпові грозові дощі, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

“За прогнозами синоптиків, тиждень із 17 до 24 травня має бути дощовим. Можлива кількість опадів – близько 37-40 мм (складає 60% місячної норми). Попереджають і про залпові грозові дощі.”, – йдеться в повідомленні.

Як інформує “Київавтодор”, перед дощовим тижнем бригади гідрослужб почали працювати у посиленому режимі. Зокрема, очищають оглядові колодязі, чистять решітки зливостоків, ремонтують зливоприймачі.

“Колектори дощової каналізації очищають гідромоніторами. Працює і нова каналопромивочна машина. Вона поєднує функції мулососу і гідромонітору. Для розчистки оглядових колодязів використовують іншу спецтехніку – механізми для очищення колодязів і причепи. Нині задіяно 32 одиниці спецтехніки”, – розповіли в КМДА.

Комунальники обіцяють, що під час інтенсивних дощів на місцях можливих підтоплень чергуватиме додаткова спецтехніка. Загалом “Київавтодор” має 73 одиниці спецтранспорту і спецзасобів для ліквідації наслідків негоди.

 

 

 

 

Back to top button