Україна

ЦНАПи розширять перелік адмінпослуг, які надаватимуться громадянам

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України у Телеграмі, передає 1NEWS.

Кабінет міністрів розширив перелік адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи).

Постановою уряду встановлено процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення. Заяву про взяття громадянина на облік можна подати до органу місцевого самоврядування виключно через ЦНАП, якщо такий утворено органом місцевого самоврядування, або через ЦНАП РДА.

Громадяни під час подачі заяви про взяття на облік більше не повинні пред’являти виключно довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП). Відтепер підтвердженням РНОКПП є також дані, що внесені до паспорта громадянина України або свідоцтва про народження.

Також ЦНАПи надаватимуть послуги з виплати грошової допомоги або компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації та обстеження житла, пошкодженого/зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

 

 

 

Останні новини

Back to top button