Україна

Центрвиборчком прогнозує тривалий підрахунок голосів на виборах

Центральна виборча комісія прогнозує тривалий підрахунок результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Про це повідомляє прес-служба ЦВК, враховуючи дані симулювання підрахунку голосів на виборчій дільниці.

Комісія використовувала наступні вихідні дані для симулювання:

  • для малої виборчої комісії – 11 місцевих організацій партій (9 партій по 9 кандидатів і 2 партії по 7 кандидатів);
  • для великої виборчої комісії – 15 місцевих організацій партій (5 партій по 12 кандидатів, 5 партій по 9 кандидатів і 5 партій по 7 кандидатів).

Головні проблеми під час симулювання виникли із заповненням протоколу про підрахунок голосів і з визначенням дійсності або недійсності бюлетеня.

«Труднощі виникли із заповнення протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці. Занесення відомостей — повних назв 15 місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати (5 місцевих організацій політичних партій по 7 кандидатів, 5 – по 9 кандидатів та 5 – по 12 кандидатів) до одного примірника протоколу «від руки» зайняло 1 год 40 хв. І це за умови, що під час занесення «секретарю комісії» вже допомагав інший «член комісії» та надиктовував ПІБ кандидатів… Щоб зменшити час оформлення протоколу, повні назви місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані», – говориться у повідомленні ЦВК

«Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим. Ми просимо членів комісій дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок голосів провели правильно і без ускладнень», – повідомили в ЦВК.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close