Україна

Троє депутатів Держдуми РФ заочно отримали вироки в Україні


Троє депутатів Держдуми РФ заочно отримали вироки в Україні

нН підставі зібраних доказів суд визнав російських депутатів винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Трьох депутатів Держдуми Росії, які голосували за визнання так званих “Л/ДНР” заочно засудили до 15 років ув’язнення. Про це повідомляє Управління СБУ в Тернопільській області.

Зазначається, що на підставі зібраних доказів суд визнав російських депутатів винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Засудженими є: Казаков Віктор Олексійович, 04.04.1949 року народження; Карлов Георгій Олександрович, 04.01.1971 р.н.; Карпов Анатолій Євгенович, 23.05.1951 р.н.

15 лютого 2022 року вони підтримали постанову про звернення до президента РФ з проханням визнати “незалежність” тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. А вже 22 лютого проголосували за ратифікацію так званого “договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу” між РФ і терористичними організаціями “Л/ДНР”, підкреслили в СБУ. В подальшому Кремль використав ці рішення як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення на територію Української держави.

“Оскільки засуджені наразі перебувають на території РФ, то початок строку відбування покарання визначено з дня їх фактичного затримання”, – зазначили в СБУ.

Раніше український суд засудив до 15 років ув’язнення 20 депутатів Держдуми РФ.

Також повідомлялося, що СБУ передала до суду обвинувальні акти щодо 96 депутатів російської Держдуми.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button