Україна

Торт і вибухи: Буданов оригінально привітав з Днем воєнної розвідки


Торт і вибухи: Буданов оригінально привітав з Днем воєнної розвідки

На відео перед главою ГУР ставлять торт зі свічками, він задуває їх, і в цей момент чутно звук вибуху, після чого Буданов ледь помітно посміхається.


В Україні 7 вересня відзначають День воєнної розвідки. Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов привітав побратимів із колег із професійним святом, попросивши “загадати бажання”.

Очільник ГУР опублікував відео, де він задуває свічки на торті. Після цього на його обличчі з’являється легка посмішка. Впродовж усього відео Буданов традиційно мовчав. Наостанок він наголосив, що варто “загадувати бажання” у цей професійний для всіх розвідників день.
 

Глава ГУР МО у Telegram написав, що українська розвідка відзначає цей день, “всупереч злочинно-вбивчій, терористично-руйнівній агресії Росії”. Він також пообіцяв, що росіяни відповідять за вчинені воєнні злочини над українцями.
 
Буданов наголосив, що сутність професії воєнного розвідника ніколи не передбачала суспільної оцінки їхньої діяльності. Адже розвідники – люди мовчазного подвигу.
 
“Та широкомасштабна загарбницька війна й динамічні геополітичні зміни в безпековому середовищі внесли значні корективи в роботу розвідки. Нині весь світ спостерігає за нашими досягненнями та довіряє нам і наданій інформації”, – зазначив він.

 
Крім того, начальник ГУР МО підкреслив, що успішні виконання бойових завдань у тилу ворога, проведення спецоперацій, звільнення заручників і полонених зробили неоціненним внесок розвідників у боротьбу за суверенітет, територіальну цілісність держави та свободу мільйонів українців.
 
Буданов подякував кожному розвіднику за службу, за все, що вони роблять заради української перемоги, за професіоналізм, стійкість, мужність і жертовність.
 
“Розвідка – це не тільки героїчні вчинки й подвиги, а передусім напружена, важка щоденна праця, яка вимагає великих зусиль, постійної витримки, волі, ґрунтовних знань і майстерності заради загальнодержавних і національних інтересів”, – наголосив він.
 
Глава розвідки також пообіцяв, що ГУР МО помститься ворогу за наших бійців, за вбитих і покалічених дітей, за сиріт і батьків, за українські міста і села, за небо, землю й наше море.

Нагадаємо, раніше Буданов заявив, що Україні не треба в майбутньому створювати аналог ізраїльського Моссаду, щоб полювати на ворогів за межами країни, бо “це вже існує”.

Реванш та ядерна зброя. Нові прогнози Буданова

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button