Україна

Топ-менеджер Ахметова став радником Шмигаля

Ігор Маслов довгий час працював на керівних посадах у структурах холдингу СКМ Ріната Ахметова

Ігор Маслов, який тривалий час займав керівні посади в компаніях Ріната Ахметова, став позаштатним радником прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з питань енергетики.

Про це повідомляє 1NEWS.

“У п’ятницю 3 квітня Ігор Маслов у статусі радника прем’єр-міністра брав участь у нараді щодо ситуації на ринку електроенергії у Міністерстві енергетики під головуванням Віталія Шубіна (т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України)”, – розповіло джерело у міністерстві.

Журналістам інформацію про призначення також підтвердили джерела у компанії ДТЕК.

В Кабміні щодо призначення пообіцяли надати відповідь пізніше. У ДТЕК також не стали відповідати щодо цього, зазначивши, що він не працює в компанії з лютого 2019 року. З самим Масловив журналістам не вдалось зв’язатися.

Ігор Маслов довгий час працював на керівних посадах у структурах холдингу СКМ Ріната Ахметова: почав ще з 2000-х років. У 2003-2005 роках працював у ТОВ “Сервіс-Інвест” (зараз “ДТЕК Високовольтні мережі”), потім, з 2005 по 2007 – у корпорації ДТЕК.

Пізніше, з 2012 по 2017 роки Маслов був директором з дистрибуції та збуту електроенергiї ТОВ “ДТЕК”, у 2017-2019 роках – керівником офісу зі стратегічних проєктів “ДТЕК Енерго”, у 2014-2019 роках – виконував обов’язки генерального директора ПАТ “ДТЕК Крименерго”. Також Маслов працював у наглядових радах “ДТЕК Донецькобленерго”, “ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля”, “Київенерго”.

Джерело: Схеми

Tags

Останні новини

Back to top button
Close