Україна

Тимошенко пообіцяла, що «Батьківщина» поверне Україні «славу, про яку знав весь світ»

Команда політичної партії «Батьківщина» поверне Україні «славу, про яку знав весь світ». Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко, виступаючи перед учасниками 14-го з’їзду, який проходить сьогодні у Києві, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Зокрема, Тимошенко порівняла свою політичну команду з альпіністами, які працюють в одній зв’язці: «Кожен робить своє, але дає шанс всій Україні. А той, хто «провалився», не себе провалив, а  практично скинув вниз всю команду і примусив терпіти наругу над державою».

За словами парламентаря, вибори в об’єднані територіальні громади – це перший тур до перемоги на всіх інших виборах (президентських і парламентських).

Крім того, Тимошенко зазначила, що сьогодні проти команди «Батьківщини» Кремль і «антиукраїнська влада». «Саме тому нам потрібно об’єднатися з усіма демократичними силами і дати країні такі команди в ОТГ, які не дозволять стерти з обличчя землі половину сіл разом з інфраструктурою», – пояснила політик.

Лідер «Батьківщини» закликала показати «високий клас» на місцевих виборах 29 жовтня цього року та закласти основу для перемоги на президентських і парламентських виборах – «заради України, а не заради посад».

Нардеп також зазначила, що «українська нація завжди жила почуттям свободи, почуттям свого права бути вільними – це головна ознака нашого народу».

«Сучасна українська молодь їде з країни, бо не хоче жити у рабстві, там, де принижують  людську гідність. До речі, Україна сьогодні за міжнародними оцінками займає останнє місце в рейтингу щастя і права кожної людини реалізувати себе у житті», – зазначила політик.

До того ж, Тимошенко звернула увагу на те, чому «обидві Революції були програні».

«А тому, що засоби масової інформації знаходяться в руках мафії, яка через них разом із силовими структурами знищує добре чесне ім’я всіх, хто може стати за Україну і підняти її. Вони вбивають не фізично, а морально. І вбивають сутність тих лідерів, які можуть очолити рухи на відродження нашої держави», – сказала вона.

Лідер партії закликала учасників з’їзду «донести кожне слово правди до людей, щоб всі знали: врятувати країну можна одним чином – не пропустивши знову мафію до влади».

«Вам готують нову «політичну мавпочку», нове обличчя. Потім за його спиною стоятиме та сама непорушна і непохитна кланова система, яка вкотре намагатиметься обманути українську націю і привести до влади свого ставленика. Не дайте їм це зробити! Я знаю, що ми в силах цьому протистояти!», – наголосила  голова  «Батьківщини».

Насамкінець Тимошенко заявила, що сьогодні з’їзд проходить у незвичному режимі: кожен має відчути величезну команду «Батьківщини». «Ми не обмежили учасників з’їзду стінами, ми сьогодні на площах, на майданах, у скверах і парках по всій країні», – сказала вона і закликала всіх присутніх «усвідомити свою персональну відповідальність».

На її переконання, лише разом можна змінити ситуацію в Україні, починаючи з виборів до об’єднаних територіальних громад, потім на президентських і парламентських, де «Батьківщина» разом з іншими демократичними силами «має отримати таке потужне представництво, щоб раз і назавжди закрити всі історії невдач і відкрити дорогу для справжніх вагомих історичних перемог».

«Ми повернемо Україні ту славу, яку ми завжди мали, яку знав весь світ. Сьогодні всі нові технологічні революції живуть, зокрема, відкриттями і надбаннями українських вчених. Ми все це з вами повернемо. Ми будемо сильними і переможемо! Слава Україні», — резюмувала Тимошенко.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close