Україна

Тігіпко купує у центрі Києва ділянку під готель

Група ТАС отримала дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) на придбання ділянки площею 0,44 га по вул.Велика Васильківська в Печерському районі Києва, на якому раніше планувалося будівництво готельного комплексу, інформує 1NEWS.

Регулятор надав дозвіл компанії Devisal Limited, що належить Сергію Тігіпку, на придбання акцій компанії Lifaza Limited (обидві – Нікосія, Кіпр), що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, Lifaza Limited і Домінант Альянс володіють частками в 41% і 59% відповідно в статутному капіталі Київ Житло-Інвест Менеджмент. Крім того, Lifaza Limited є 100% власником Домінант Альянс.

У свою чергу Київ Житло-Інвест Менеджмент в 2007 році отримало від Київської ради ділянку по вул.Велика Васильківська, 35-35б-37 для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом.

Факт угоди агентству підтвердив голова ради директорів Групи ТАС Сергій Попенко.

“Ми плануємо реалізувати там девелоперський проект. Поки точного плану немає, ми просто купуємо сам актив. Це дуже хороший ділянку, півгектара землі на Великій Васильківській. Однак він історично проблемний: повинен був забудовуватися, потім з різних причин девелопмент збунтувався, після чого опинився на ринку, і ми його придбали”, – сказав він.

При цьому, він не уточнив, що саме компанія планує побудувати на даній ділянці, так як спочатку має намір розробити кілька варіантів концепцій.

“Ми в процесі завершення угоди… Будемо розвивати концепцію, аналіз варіантів, вибір кращої концепції, це якийсь період займе, але сам актив ми набуваємо в групу”, – додав Попенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close