Україна

Тигипко хоче купити “ВТБ банк”

На балансі "ВТБ-банку" залишилося близько 600 об'єктів нерухомості, і цих активів вистачить на покриття більшої частини вимог кредиторів

На покупку визнаного неплатоспроможним “ВТБ банку” претендує “ТАСкомбанк” Сергія Тігіпка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Заявки на конкурс з відбору кваліфікованих інвесторів подали “ТАСкомбанк” і “Альфа-банк”. “Альфа-банк” не вніс гарантійний внесок, і єдиним претендентом залишився банк Тігіпко.

На балансі “ВТБ-банку” залишилося близько 600 об’єктів нерухомості, і цих активів вистачить на покриття більшої частини вимог кредиторів.

Раніше 11 грудня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив, що кілька попередньо кваліфікованих осіб, включених до відповідного переліку Національного банку України, виявили свою зацікавленість у виведенні з ринку неплатоспроможного АТ “ВТБ банк” в один зі способів, передбачений пунктами 2-5 частини другої статті 39 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”.

За результатами такого конкурсу приймаючому або перехідному банку можуть бути передані активи та зобов’язання неплатоспроможного банку або ж неплатоспроможний банк може бути проданий інвестору в цілому. На сьогодні прийом документів від попередньо зацікавлених осіб завершено, починається етап розгляду конкурсних пропозицій.

Проведення такого конкурсу передбачається у випадку, якщо не вдалось знайти приймаючий банк або інвестора, і найменш витратним способом виведення банку з ринку визначено ліквідацію з виплатою Фондом гарантованого відшкодування вкладникам.

Джерело: Економічна правда

Back to top button