Україна

Тернопіль відмовляється від маршруток

Перші великі автобуси планують випустити на маршрут за кілька місяців

Тернопільська міська рада ухвалила рішення, завдяки якому замість маршруток у місті з’являться великі автобуси.

 

Станеться це завдяки договору лізингу, яке має укласти комунальне підприємство “Тернопільелектротранс”, повідомляє 1NEWS з посиланням на “Лівий берег“.

Як розповів міський голова Тернополя Сергій Надал, таким чином у місті працюватимуть 110-120 великих автобусів на газі, розрахованих на 80-100 місць.

“Це, по-перше, здешевить їхню експлуатацію. По-друге, значно покращить екологічну ситуацію в місті через зменшення викидів в атмосферу”, – переконує мер.

Перші великі автобуси планують випустити на маршрут за кілька місяців.

Нагадаємо: 10 січня більшість маршрутних автобусів у Тернополі не вийшли на рейси. Водії відмовилися працювати через введення електронної оплати проїзду. 22 січня всім їм вручили листи-повідомлення про припинення їх діяльності з 1 лютого. Після цього часу в місті залишаться тільки комунальний транспорт і ті перевізники, які зможуть забезпечити якісний сервіс.

Також від маршруток відмовляється Львів. Там 22 березня міськрада підтримала петицію про повну відмову від малих автобусів і організацію перевезень електротранспортом та зручними великогабаритними автобусами. Заплановано, що за п’ять років Львів перейде на великі автобуси та електротранспорт.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close