Україна

«Теплі» кредити набирають все більшої популярності в українців

Найбільшу суму в 117 млн гривень отримали сім’ї на утеплення індивідуального житла Учасники програми «теплих» кредитів отримали 132 млн гривень компенсації в жовтні. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, інформує 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

«Співфінансування енергозберігаючих заходів — реально діючий механізм, який допоміг вже більше 360 тис. сімей утеплити свої оселі і зменшити комунальні платіжки.

Сьогодні в країні за сприяння Держенергоефективності діє 150 місцевих програм здешевлення» теплих кредитів «, — заявив глава Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, в жовтні населенню і об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) з держбюджету виплачено 132 млн гривень безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи.

Згідно з інформацією прес-служби, зокрема, найбільшу суму компенсації в 117 млн гривень отримали сім’ї на утеплення індивідуального житла. Так, майже 4 млн гривень отримали домогосподарства, які встановили твердопаливні котли.

Відзначається, що ще близько 11 млн гривень виплачено ОСББ і ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи в багатоповерхівках.
 

Теги

Схожі статті

2 thoughts on “«Теплі» кредити набирають все більшої популярності в українців”

  1. Мразь от власти вгоняет людей в кредиты и ещё гордится этим! А потом, когда много украинцев «утеплится», эти подонки придумают новый налог для утеплённых!

  2. характерно, що ці кредити як правило доступні держслужбовцям, усім іншим — в залежності від відкату банківському клерку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close