Україна

Телеканал «Україна 24» Ріната Ахметова прогнувся під Зеленського, – думка громадського діяча

Сьогодні у Верховній Раді відбувся виступ, на 100% важливий для всіх жителів України, особливо тим, хто пам’ятає, яка ціна перемоги у Другій світовій війні, і ненавидить нацизм. Заява співголови «Опозиційної платформи – За життя» Вадима Рабиновича про різке засудження шанувальників дивізій СС, які пройшли маршем по Києву транслювали всі основні канали, аж до «Еспресо» і «Прямого». Всі, крім «Україна 24». Ось так розкрилося лицемірство телеканалу, у якого основна аудиторія – Південний Схід нашої країни. Таку думку висловив громадський діяч Олександр Потьомкін.

За його словами, очевидно, що телеканал «Україна 24, що належить олігарху Рінату Ахметову, повністю прогнувся під команду Президента Володимира Зеленського і транслює тільки те, що вигідно владі.

«Телеканалу «Україна 24» президент Зеленський підніс, воістину, «царський подарунок» у вигляді аудиторії трьох закритих телеканалів «112 Україна», Newsone і ZiK. Глядачі очікували побачити те, що звикли бачити на улюблених каналах: чесні об’єктивні новини та акценти на ті події, які їх хвилюють. Замість цього ахметівський телеканал тупо ігнорує інтереси людей. Виступи влади, передачі з «теплими ваннами» для представників «зеленої команди» – ось і все, що можна побачити, включивши «Україна 24», – зауважив він.

На думку Потьомкіна, це яскравий показник того, що довіряти ЗМІ, які фінансуються олігархами – не можна. «Адже в цьому випадку завжди на першому місці стоятимуть інтереси спонсора, а не інтереси глядачів. Єдиними об’єктивними мас-медіа можуть бути тільки ті, які створені журналістами, і управляються журналістами. Поки в нашій країні це тільки телеканал «Перший Незалежний». І незважаючи на всі потуги нинішньої влади вбити свободу слова, я вірю, що він вистоїть, і таких незалежних ЗМІ в нашій країні буде більше», – зазначив громадський діяч.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button