Україна

Тарифи на гарячу воду та опалення в Києві підвищувати не будуть

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що тарифи на гарячу воду та опалення у місті не зміняться. Про це заявив він на брифінгу, повідомляє 1News.

За його словами, збільшується вартість електроенергії та газу, що є основними складовими для виробництва тепла та постачання гарячої води. І це, зазначив Кличко, є причиною для перегляду тарифів.

«Київ має обґрунтовані та затвердженні розрахунки. Але цього опалювального сезону ціна послуг на опалення та гаряче водопостачання не зміниться! Мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за комунальні послуги за тарифами ще 2019 року», – заявив він.

Кличко додав, що майже 800 будинків вже скористались міськими програмами з енергозбереження. Термомодернізація будинків дозволяє зменшити витрати за комунальні послуги в 2-3 рази.

«І столиця продовжує втілювати такі програми. На 2021 рік ми виділили з бюджету понад 150 мільйонів гривень на заходи з енергозбереження», – розповів міський голова.

Нагадаємо, тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення встановлено на рівні 1 616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Це на 19,2% більше, ніж тариф, який діяв до 1 січня (1 356,31 грн за 1 Гкал).

Тариф на гарячу воду для українського населення встановлено на рівні 99,79 грн за 1 кубометр (з ПДВ). Підвищення склало 16,1% (з 85,97 грн 1 за кубометр).

Останні новини

Back to top button