Україна

Ситуація на Донбасі важка – Зеленський

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Ситуація на Донбасі важка - Зеленський

Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський

ЗСУ відважно обороняють Донбас, захищають регіон так, як дозволяє оборонний ресурс, що є на сьогоднішній день.

 

Ситуація на Донбасі, “як і передбачалося, дуже важка” та “окупанти намагаються хоча б на 100 днів війни досягти тих цілей, які сподівалися реалізувати вже через перші дні після 24 лютого”. Про це у п’ятницю, 27 травня, заявив президент України Володимир Зеленський.

 

“Вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів. Там і ракетні удари, і авіація – все. Захищаємо нашу землю так, як це дозволяє оборонний ресурс, що є сьогодні”, – сказав Зеленський.

 

Він наголосив, що Україна робить все для посилення цього ресурсу і висловив упевненість, що це вдасться зробити.

 

“Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються. Донбас буде українським. Тому що це ми, це наша сутність. І навіть якщо Росія принесе туди скрізь руйнування та страждання, ми все одно відновимо кожне місто та кожну громаду”. І там немає і не буде жодної реальної альтернативи нашим українським прапорам”, – додав він.

 

 

Також президент повідомив, що підписав сьогодні указ про нагородження 27 військовослужбовців Головного управління розвідки та 198 українських військовослужбовців ЗСУ, чотирьох із них – посмертно.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button