Україна

Синоптики розповіли, якою буде погода у кінці листопада

Кінець листопада в Україні буде морозним з чітким відчуттям наближення зими. Синоптики прогнозують сніг по всій території України, крім південно-східних областей. Температура повітря у період з 28 – 1 грудня знизиться. Про це повідомляє Укргідрометцентр, пише 1NEWS, посилаючись на канал 24.

У найближчі три доби очікується невеликий дощ з мокрим снігом. За даними синоптиків, 29 листопада температура вночі становитиме лише +2…-3 градуси. Вдень стовпчики термометрів покажуть 0…+5 градусів. А от вже у понеділок, 30 листопада, в більшості областей температура знизиться на 2 – 5 градусів.

Якою буде погода взимку

    • Синоптик Леонід Горбань розповів, що погода взимку буде періодично змінюватись. У грудні прогнозують значні опади, а в січні – відлигу.
    • На початку грудня середня температура становитиме +4…+5 градусів. Щоправда, можливі також і морози. Наприклад, вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -10…-13 градусів.
    • На початку січня прогнозують нічні морози. Однак вдень стовпчики термометрів переважно будуть вище нуля. До останнього дня Різдва обіцяють відлигу, а вже після 9 січня починатимуться морози.
    • У лютому також буде морозна погода. Однак детальнішого прогнозу наразі синоптики не дають.

17 листопада у Києві вперше цієї осені температура повітря знизилась до -3…-4 градусів. Це свідчить про закінчення безморозного періоду, який тривав загалом 215 днів з 16 квітня.

Back to top button