Україна

Синоптик розповіла, коли в Україну повернеться тепло

Синоптик розповіла, що з вівторка-середи в Україні очікується суттєве потепління. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко на Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

«Серпнева неділя. У Херсоні, Дніпрі, Харкові +16, в Одесі +21, у Києві +20, в Ужгороді +24 градуси. Вже не кажу про зливи та вітер. Циклон розкрутився у наших центральній та східній частинах, не забуває про Південь. А ось на прогностичній карті на понеділковий ранок цей циклон так втікатиме від нас, що аж поли піджака закручуватимуться, майже й не видно», – пише синоптик.

Вона зазначає, що вітер завтра вже вщухатиме, переходитиме у помірний і навіть незначний. Хіба ще на Сході України якийсь північно-західний відгомін його залишиться.

За її словами, дощі завтра будуть слабохарактерними – то локальні, то з грозами, а при грозах на Півдні та південному сході може й линути короткочасно, то злякаються сонця і сховаються за світилом.

До помірних дощів може дійти у західних областях.

«Одещина, єдина з південних територій, уникне завтра дощів. Та їй і так вистачило. Температура повітря залишається ‘хлопчиком для биття’ – усі завтра будуть її лаяти, нарікати та вимагати у стовпчиків термометрів негайно піднятися. Не вийде поки що», – додала синоптик.

5 серпня у більшості областей України передбачається вдень +17+24 градуси, на Півдні та на Закарпаті до +26 градусів. А найближчої ночі, взагалі, холодяка очікується: на Півночі та північному сході +8+12 градусів.

У Києві понеділок буде бадьорИти так, що доведеться грітися пробіжками за маршрутками та, можливо, навіть в автомобілі зранку вмикати пічку.

Бо вночі та вранці у столиці передбачається +10, +11 градусів. Вдень небагаті +20 градусів.

«Проте день обіцяє бути сонячним. Хіба десь якісь зальотні краплі долетять, але все ж переважно без опадів. І вітер вщухне. Пориви окремі залишаться, проте вже без штормових. І головна синоптична новина прийдешнього тижня! З вівторка-середи в Україні очікується суттєве потепління!», – пише Діденко.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close