Україна

Син нового керівника Податкової володіє майном на 300 000 доларів – ЗМІ

Походження майна син Олексія Любченка пояснити не може

25-річний син нового голови Податкової Олексія Любченка Андрій має квартиру у новобудові у центрі Києва і автомобіль Porsche Macan 2019 року випуску. Загалом це майно може коштувати близько 300 тисяч доларів, але походження майна син Любченка пояснити не може.

За даними журналістів, з 2013 року Андрію Любченку належить квартира на понад 100 кв.м. і паркомісце в одній із новобудов у центрі Києва, – повідомляє 1NEWS.

“На момент придбання Любченку-молодшому було 18 років. За нашими підрахунками, ця нерухомість нині може коштувати щонайменше 215 тисяч доларів”, – підкреслюють розслідувачі.

У коментарі виданню Андрій Любченко заявив, що не пригадує, звідки у нього гроші на купівлю квартири і паркомісця.

“Я не пам’ятаю, хто там, що і коли купував. І зараз не можу дати інформацію з цього приводу”, – сказав він.

Водночас на питання, чи допомагали йому батьки, той відповів: “Напевно”.

Крім цього, близько 2 місяців тому Андрій Любченко купив авто Porsche Macan 2019 року випуску. На офіційному сайті Porsche ціна на таке авто стартує від 72 тисяч доларів.

За словами Любченка-молодшого, він заробив на цей автомобіль, займаючись маркетингом.

“Ну, я взагалі-то працюю, у мене ФОП (фізична особа-підприємець – ред.) третьої групи, я займаюсь маркетингом в соціальних мережах: Facebook, Instagram-реклама, Google і так далі. Тому, в принципі, нічого дуже дивного немає і, як на мене, це авто не надто вже дорого коштувало”, – підкреслив Андрій Любченко.

“Судячи зі сторінки Любченка-молодшого в соціальній мережі Instagram, декілька років до цього він їздив на автомобілі Mercedes-Benz 2013 року. Як ми з’ясували, це авто належить приватній фірмі, зареєстрованій на Черкащині, звідки родом головний податківець країни.

Очевидно, саме на цьому автомобілі Андрія Любченка у 2018 році затримали патрульні за керування в нетверезому стані. Сам правопорушник в суді визнав свою провину. Але покарання не отримав. Як з’ясувалося, на момент розгляду справи минули строки притягнення до відповідальності. За словами сина податківця, це було службове авто і він використовував його для роботи”, – зазначають журналісти.

Розслідувачі “Слідство.Інфо” намагались зв’язатися із самим керівником Податкової щодо походження статків його сім’ї, але Олексій Любченко не відповів на дзвінки та повідомлення.

Джерело:  “Слідство.Інфо”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close