Україна

Сили оборони знищують залишки ДРГ на Харківщині


Сили оборони знищують залишки ДРГ на Харківщині

Українські прикордонники відбили напад російської диверсійно-розвідувальної групи на напрямку села Сотницький Козачок Харківської області 26 червня, але триває виявлення й знищення залишків групи.

Сили оборони продовжують виявляти та знищувати залишки ворожої ДРГ, яка ще в червні зайшла в Сотницький Козачок Золочівської громади на Харківщині. Про це повідомив речник ОТУ Харків Юрій Повх, пише Укрінформ.

“Вздовж лінії державного кордону ворог намагається створити додаткові точки напруження, використовуючи тактику дій ДРГ. Одна з таких груп здійснила спробу заходу у населений пункт Сотницький Козачок, розташований безпосередньо на лінії державного кордону. У поточний момент підрозділи Сил оборони України продовжують заходи з виявлення та знищення залишків групи”, – сказав Повх.

Речник додав, що в зоні відповідальності ОТУ Харків російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на напрямках Вовчанська й Липців.

З посилнням на пресслужбу Харківської ОВА видання зазначає, що в Сотницькому Козачку донедавна проживало 32 людей, на сьогодні залишилося чотири жителі.

Раніше повідомлялося, що українські прикордонники відбили напад російської диверсійно-розвідувальної групи на напрямку села Сотницький Козачок Харківської області в середу, 26 червня.

ЗСУ зупинили диверсантів на Чернігівщині й Сумщині

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button