Україна

Суд Львова не обрав запобіжний захід Сакварелідзе

Галицький районний суд Львова не обрав запобіжний захід екс-заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе. Про це Сакварелідзе написав на своїй страинце в Facebook.

“Галицький суд тільки що задовольнив наше клопотання і залишив мене без будь-якого запобіжного заходу, напевно розуміючи, що вручена підозра, як і вся справа в цілому, абсолютно “порошков” і не мають під собою реальних підстав”, – написав він.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура буде просити суд призначити екс-заступнику генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, учаснику прориву кордону 10 вересня, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Зокрема, у прокуратурі повідомляли, що відповідне клопотання прокурори будуть подавати на судовому засіданні 18 вересня 2017 року.

Зазначимо, правоохоронці вручили підозру екс-заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе за фактом прориву екс-голови Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі і його прихильників державного кордону України.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 10 =

Close