Україна

SWIFT буде допомогати розвивати українську платіжну інфраструктуру

Нацбанк спільно з компанією SWIFT розпочне проект з розвитку платіжної інфраструктури України на базі міжнародного стандарту ISO 20022 з метою покращення конкурентоспроможності країни та її інтеграції зі світовими ринками, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

Про це сказав заступник голови Національного банку України Сергій Холод.

“Ефективність роботи платіжних систем відіграє значну роль у функціонуванні сучасної економіки. Впровадження в Україні міжнародного стандарту ISO 20022 є частиною масштабної ініціативи із трансформації вітчизняного платіжного ринку”, – зауважив заступник голови Національного банку України Сергій Холод.

За його словами, метою цього проекту є модернізація фінансової інфраструктури України та покращення конкурентоспроможності нашої країни та її інтеграції зі світовими ринками.

У НБУ зазначають, що йдеться про перехід Системи електронних платежів (СЕП) Національного банку на сучасні та актуальні міжнародні стандарти обміну фінансовими повідомленнями, що дасть можливість: гармонізувати українській платіжний простір зі світовим, розширити реквізити платежів додатковою інформацію, підвищити рівень обслуговування та ефективності платежів, збагатити функціональне наповнення платіжних інструментів на користь банків та їхніх клієнтів і підвищити рівень автоматизації платежів.

У майбутньому все це спростить взаємодію між українською та міжнародними платіжними системами, завдяки використанню зрозумілих та загальноприйнятих у світі стандартів.

Підтримку та експертизу із впровадження цього стандарту та трансформації платіжної інфраструктури українському регулятору надаватиме компанія SWIFT.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close