Україна

Світовий банк готовий у цьому році виділити Україні 230 млн доларів на боротьбу з COVID

У рамках глобальної ініціативи COVAX Світовий банк допоможе Україні подолати пандемію, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

«Крім допомоги щодо COVID-19 говорили про реформу фінансового і банківського сектору, реалізацію пенсійної реформи в Україні та умови отримання “Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення” (DPL)», – повідомила пресслужба Міністерства фінансів за підсумками зустрічі глави відомства Сергія Марченка з регіональним директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Банерджі.

У липні Мінфін підтвердив надходження в Україну позики в 350 млн доларів від Світового банку для системного проєкту “Перша позика на політику розвитку в сфері економічного відновлення”.

На зустрічі сторони обговорили отримання другої позики. Банерджі повідомив, що наступний DPL буде направлений на “зелений перехід” і реалізацію реформ енергетичного сектору. Роботу над створення проєкту розпочнуть 9 вересня.

Одним із пріоритетів Мінфіну є втілення пенсійної реформи в Україні.

“Але для початку реалізації цієї реформи ми повинні бути впевнені, що маємо можливість контролювати ці процеси та гарантувати ефективність даної системи”, – зазначив він.

У СБ наголосили, що готові підтримувати Україну на кожному етапі в реформуванні пенсійної системи.

Ще одним питанням порядку денного була розробка стратегії СБ Country Partnership Strategy. Банерджі назвав головні сфери: аграрна, енергетична, та транспортна.

 

 

 

Back to top button