Україна

Супрун розповіла про те, як боротися з булінгом в школі (ВІДЕО)

Відправляючи дитину до школи, батьки не завжди усвідомлюють, що там можуть траплятись досить жорстокі та непередбачувані речі. Здається, що вашу дитину це омине, втім шанси стати жертвою булінгу з боку однолітків дуже високі. Про це написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“67% українських школярів минулого року стикнулися з постійним булінгом. Це дуже високий показник не тільки в Україні, але й в усьому світі”, – підкреслила вона.

За словами урядовця, дітлахів можуть бити або погрожувати побиттям, принижувати словесно, розповсюджувати плітки та чутки, писати образливі записки та навіть булити в інтернеті. Такий “спосіб спілкування” може травмувати дитину на все життя та причинити великі страждання. Діти, які зазнають булінгу, мають не лише емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також є в зоні ризику скоєння самогубств.

Супрун закликає уважно подивитися ролик. В ньому у вигляді соціального експерименту зображене те, що батьки майже ніколи не побачать на власні очі – ситуації булінгу, в якій може кожна опинитись дитина. Адже зазвичай діти мають сміливість знущатись з інших поза очима дорослих та майже без свідків, таким чином приховуючи свої “злочини”.

“Не ігноруйте будь-які ознаки булінгу! Адже часто дорослі вважають, що діти мають порозумітися самі й тому не втручаються у подібні ситуації. Важливо відкрито говорити про це з дитиною, за потреби зібрати факти та докази та обговорювати ситуацію з керівництвом закладу”, – наголошує керівниця МОЗ.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close