Україна

Суд залишив Гримчака під вартою

Ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України залишили під вартою в Чернігівському СІЗО

Чернігівський апеляційний суд залишив ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака під вартою.

Про це повідомила дружина Гримчака Юлія, – інформує 1NEWS.

“Ухвала апеляційного суду про застосування запобіжного заходу: залишити без задоволення! Гримчака залишили під вартою в Чернігівському СІЗО!” – написала дружина Гримчака.

Нагадаємо, підозрюваного у шахрайстві заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Юрія Гримчака залишили у Чернігівському СІЗО попри помилку в ухвалі суду від 16 серпня.

Нагадаємо, Гримчаку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 6 млн грн, однак допустили помилок у відповідній ухвалі.

14 серпня затримали Юрія Гримчака і його “помічника”. Затримання відбувалося у межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство).

Джерело: УНН
Back to top button